RODINNÁ VILA M s altánem

Atypická vila skládající se ze dvou propojených pavilónů, pultovou střechou z Rheinzinku, fasádou z probarveného břizolitu kombinovanou smrkovým obkladem s lazurovacím nátěrem a dřevěnými posuvnými žaluziemi.

Na pozemku se nachází i samostatná stavba víceúčelového atypického zahradního altánu s nosnou dřevěnou lepenou konstrukcí posazenou na gabionovou zeď s prosklenou střechou a barevnými posuvnými plexiskly z polykarbonátu.

Interiér a detaily domu

V interiéru jsou korková lina, dveře i nábytek v polyuretanovém laku, velkoformátové obklady Laminam s emailovými nátěry v koupelnách, prosklený vstup z ocelové
konstrukce s lepenými dvojskly….maximální propojení všech částí interiéru.

Architektonické studio

arch. Jan Línek

 IPM Building
 IPM Building

Architektonické studio

arch. Jan Línek

ročenka 2018 - IPM Building

ROČENKA 2018

Pro všechny zájemce o naše stavby jsme připravili Ročenku 2018, kde jsme shrnuli to nejzajímavější z několika projektů a několik článků o tom, jak realizujeme atypické stavby.

*Vaše údaje jsou v bezpečí. Data z tohoto formuláře použijeme jen pro odeslání ročenky. Nejdéle do měsíce Vaše osobní data smažeme.

Obsah ročenky IPM Building

Realizace: Fotografie s komentářem a informacemi k těmto realizacím: Galerie 8smička, Rodinný dům Měchenice, Rodinná vila U dubu, Rodinný dům P.

Necháme Vás nahlédnout: Články ze staveb domů, které jsme realizovali a technologie které nyní používáme.

Připravujeme: Vizualizace připravovaných projektů, které stavíme nebo budeme v nejbližší době realizovat.

Další realizace

Prohlédněte si více našich realizací