Kariéra

Nabízíme účast na zajímavých zakázkách, odborný růst a skvělé platové ohodnocení ve společnosti se skoro 20 letou historií. Podmínky a veškeré informace si sdělíme při osobním jednání.

Kariéra přípraváře / rozpočtáře staveb - IPMB

Kariéra přípraváře / rozpočtáře staveb

Vaší náplní práce bude zpracování cenových kalkulací staveb. V průběhu stavby také případné úpravy a změny rozpočtu, vedení dokumentace v průběhu stavby.

Zajistíte koordinaci dodavatelů, technickou kontrolu projektové dokumentace. Budete komunikovat v průběhu zakázky se stavbyvedoucími, projektanty a dodavateli i majiteli nemovitostí.

Výhodou je, pokud již máte zkušenosti s některým z rozpočtových programů či v oboru, které ovšem pro nás nejsou podmínkou. Vítáme nadšení k získávání nových dovedností a pečlivost, odpovědnost vůči pracovnímu výkonu.

Mám zájem o tuto pozici

Kariéra zedníka - IPMB

Kariéra zedníka

Vaší náplní práce bude podílení se na realizaci zakázek v okruhu 80 km od Kolína. Nabízíme trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou s benefity.

Od zájemců očekáváme fyzickou zdatnost, pracovitost a časovou flexibilitu. Během realizace zakázky je potřebné dodržování krátkodobých plánů a operativní řešení úkolů a případných změn během realizace.

Získáte nové pracovní zkušenosti a dovednosti na jedinečných zakázkách, u kterých lze počítat s rozmanitostí a originalitou.

Mám zájem o tuto pozici

Nenašli jste vhodnou pozici, ale zajímá Vás práce v IPM Building? Máte otázku k pracovní pozici? Kontaktujte naši personalistku.