Kariéra

Nabízíme účast na zajímavých zakázkách, odborný růst a skvělé platové ohodnocení ve společnosti s 20 letou historií. Podmínky a veškeré informace si sdělíme při osobním jednání.

Kariéra přípraváře / rozpočtáře staveb - IPMB

Stavbyvedoucí

Vaší náplní práce bude samostatné vedení stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů

Požadujeme: SŠ/VŠ v oboru pozemní stavby, řidičský průkaz sk. B, zájem o obor, schopnost týmové práce, znalost práce na PC.

Nabízíme: zajímavé zakázky (převážně atypické rodinné vily v Praze a ve Středočeském kraji), dobré platové ohodnocení, možnost profesního růstu, spolupráce s významnými českými architekty a zajímavými klienty a příjemné a moderní pracovní prostředí.

Benefity: služební vozidlo, notebook, mobilní telefon a zázemí stabilní společnosti.

Nadprůměrné platové ohodnocení.

Mám zájem o tuto pozici

Kariéra zedníka - IPMB

Kariéra zedníka

Vaší náplní práce bude podílení se na realizaci zakázek v okruhu 80 km od Kolína. Nabízíme trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou s benefity.

Od zájemců očekáváme fyzickou zdatnost, pracovitost a časovou flexibilitu. Během realizace zakázky je potřebné dodržování krátkodobých plánů a operativní řešení úkolů a případných změn během realizace.

Získáte nové pracovní zkušenosti a dovednosti na jedinečných zakázkách, u kterých lze počítat s rozmanitostí a originalitou.

Čistá mzda: 22.000,- až 30.000,- Kč na hlavní pracovní poměr.

Mám zájem o tuto pozici

Nenašli jste vhodnou pozici, ale zajímá Vás práce v IPM Building? Máte otázku k pracovní pozici? Kontaktujte naši personalistku.