IPM Building

Shrnutí základních informací o společnosti a nejvýznamnějších časových milníků IPM Building. Spolupracujeme se spolehlivými partnery a rádi se s vámi podělíme o udělené certifikáty a ocenění.

Areál IPM Building

Historie

Firma, která byla založena v roce 1999 pod názvem Ing. Pavel Matyáš - provádění staveb a následně v roce 2004, kdy byla převedena z fyzické osoby na subjekt právní s názvem IPM Building spol. s r.o., se především soustředí na stavby rodinných domů a vil se specializací na architektonicky zajímavé a náročné objekty. Firma má středisko stavební výroby a výroby truhlářské. V současné době ve firmě pracuje přibližně 40 zaměstnanců, jak v oblasti technického vedení (stavitelé, příprava staveb, vedoucí truhlárny), tak v oblasti dělnické (zedníci, stavební dělníci a truhláři).

Jednatelem a jediným majitelem firmy je autorizovaný inženýr v oblasti pozemních staveb Ing. Pavel Matyáš, který se oboru staveb pro privátní klienty věnuje více jak 20 let. Vzhledem k bohatým zkušenostem a znalostem získaným na náročných stavbách, je firma IPM Building spol. s r.o. schopna nabídnout zákazníkovi jak kvalitu v jednotlivých profesích, tak hlavně profesionální přístup po celou dobu stavby, i po jejím dokončení a během záruční doby.

Ve specializovaných profesích firma IPM Building spol. s r.o. spolupracuje s osvědčenými dodavateli všech potřebných řemesel a je schopná zajistit veškeré požadavky zákazníků. Většina staveb vzniká a je realizována ve spolupráci s architektonickými ateliéry či jednotlivými architekty z celé republiky formou naprosto individuálních projektů, často i opakovaně, především úspěšná je spolupráce s OK Plan architects. Naše společné realizace jsou pravidelně zveřejňovány v odborných knihách i magazínech, nikdy ne formou placené inzerce. Pět staveb bylo vybráno do Ročenek české architektury a tři získaly ocenění v soutěži Grand Prix architektů ČR.

Aktuální pracovní přiležitosti
u IPM Building